Dodatkowy spektakl „Jezioro Łabędzie” w Poznaniu!

Zainteresowanie przedstawieniem „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet nie mija. Ten ponadczasowy spektakl chce zobaczyć więcej osób niż zdoła pomieścić Sala Ziemi MTP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, promotorzy artystów w Polsce organizują dodatkowe spektakle.

 

Po ubiegłorocznym sukcesie spektakl „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet powraca do Polski! Miłosną historię Odetty i Zygfryda zobaczą tym razem widzowie aż ośmiu miast: Warszawy, Torunia, Poznania, Wrocławia, Zabrza, Krakowa, Łodzi i Gdyni. Rosyjscy mistrzowie baletu wystąpią w naszym kraju w dniach 14-21 października 2018 roku. Promotorem polskiej trasy jest agencja Prestige MJM.

 

Zainteresowanie spektaklami jest bardzo duże. Dotyczy to m.in. Poznania, gdzie pozostało zaledwie kilka biletów. Promotor polskiej trasy baletowej w porozumieniu z managementem artystów i kierownictwem Sali Ziemi MTP postanowił o wystawieniu dodatkowego  przedstawienia.  „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu The Royal Moscow Ballet zostanie pokazane 16 października dwukrotnie w ciągu tego dnia: wcześniej zaplanowane o godzinie 16.00 oraz dodatkowe – o 20.00.

 

Ceny wejściówek się nie zmieniają. Kupić je będzie można od wtorku, 3 lipca, za pośrednictwem stron bilety.imprezyprstige.com i eBilet pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju.

 

The Royal Moscow Ballet to jeden z najlepszych rosyjskich baletów klasycznych w Rosji, wywodzący się z osławionego Teatru Bolszoj, którego początki datują się na drugą połowę XVIII wieku. Dzisiaj zespołem kieruje baletmistrz Anatoly Emelianov – dyrektor generalny i choreograf, a także rycerz Orderu Diagilewa, oznaczony „Za wkład do kultury rosyjskiej”. Mogliśmy go zobaczyć w ubiegłorocznych tournée po Polsce z „Jeziorem Łabędzim” w roli błazna. Razem z nim do Polski przyjedzie około 30-osobowa grupa najlepszych tancerzy w Rosji. W swoim repertuarze The Royal Moscow Ballet ma największe sztuki, także „Dziadka do orzechów, „Kopciuszka” czy „Śpiącą Królewnę, ale to właśnie „Jezioro Łabędzie” jest spektaklem najchętniej oglądanym, uniwersalnym i ponadczasowym. A wpływ na to ma także muzyka Piotra Czajkowskiego. Niezapomnianych emocji będzie można doświadczyć już w październiku!

Posted in Bez kategorii.