EUROPEJSKI KONGRES SECEC W POZNAŃ CONGRESS CENTER

Już 16 września br. w Poznań Congress Center startuje Europejski Kongres Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia (SECEC). W imprezie – organizowanej w formule stacjonarnej – weźmie udział ok. 400 osób.
29. SECEC- ESSE Congress to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego roku na świecie w obrębie barku i łokcia w formacie stacjonarnym. Na blisko 400 uczestników z całej Europy czekają cztery dni nauki – 40 godzin sesji live, trzy równoległe ścieżki tematyczne, wystawa towarzysząca 20 firm z branży ortopedycznej oraz akredytacja CME. Wśród prelegentów pojawią się goście ze Stanów Zjednoczonych oraz Korei Południowej.

Oprócz długo wyczekiwanych kontaktów „twarzą w twarz” uczestnicy, którzy nie będą mogli wziąć udziału w Kongresie w Poznaniu, będą mogli skorzystać z udziału na platformie 3D, która będzie dostępna aż do końca listopada.

Kongres SECEC pierwotnie był planowany na rok 2020 lecz z powodu pandemii, organizatorzy zdecydowali o zmianie daty. Impreza odbywa się w Poznań Congress Center, natomiast rolę DMC pełni firma Termedia.

Posted in Bez kategorii.