IMPACT’22 w Poznań Congress Center

W Poznań Congress Center odbywało się najważniejsze wydarzenie technologiczno-gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej – Impact’22. Kongres otwierał Yuval Noah Harari autor światowego bestsellera “Sapiens. Od zwierząt do bogów”. Na scenie występili także: Erin Meyer, Natalia Hatalska, Małgorzata Ohme i Maja Włoszczowska.

– Czasy są depresyjne. Ostatnie lata były dla ludzkości niefortunne – pandemia, wojna i coraz bardziej rozwijający się kryzys związany ze środowiskiem naturalnym. Zastanawiamy się czy jesteśmy w punkcie zwrotnym? Czy wchodzimy w nową erę wojny, biedy i chorób – mówi Yuval Noah Harari, TOP SPEAKER wydarzenia. Czeka nas nowa era wojny, biedy i chorób, ale mamy jeszcze szansę: możemy wrócić na drogę pokoju i rozwoju, tworząc nowy porządek na świecie. Porządek, który będzie uwzględniał dotychczas pomijanych graczy i opierał się na wspólnej zgodzie na pewne reguły i wartości – dodał Harari.

To były dwa dni pełne inspirujących rozmów i dyskusji. Usłyszeliśmy światowej klasy ekspertów, decydentów politycznych, ambasadorów, naukowców, sportowców i liderów największych firm w Polsce i na świecie

Organizatorem wydarzenia jest IMPACT Foundation.

Posted in Bez kategorii.