Piosenka Jest Kobietą – zapraszamy na koncert do restauracji Oregano and Wine!

Zapraszamy na kolejne w te wakacje wydarzenie w restauracji Oregano and Wine, które odbędzie się już 28 sierpnia.

Tym razem będzie to muzyczna podróż w przeszłość, do utworów skomponowanych dla kobiet, z myślą o kobietach oraz z miłości do nich… Ciekawie zaaranżowane standardy jazzowe, polskie utwory festiwalowe oraz kompozycje własne, zagrane w smooth jazzowym, soulowym klimacie, a wykonane przez utalentowanych poznańskich muzyków. Będzie to muzyka minionych epok w subtelnym brzmieniu instrumentów akustycznych.

Jan Adamczewski Trio wraz z wokalistką Lee Leitgeber przedstawią aranżacje oparte na rytmach bossa-novy, bluesa oraz swingu, nie wystrzegające się soulowych rozwiązań, w dużej mierze improwizowane, co uczyni je ciekawszymi dla słuchacza.

Jan Adamczewski Trio to najnowszy muzyczny pomysł saksofonisty Jana Adamczewskiego. W kwietnia 2019 roku ukazała się jego najnowsza płyta zatytułowana „Una Escultura”. Jest to już szósty album na koncie saksofonisty.

Lee Leitgeber to poruszająca się w różnorodnej stylistyce wokalistka. Inspiracje czerpie z minionych epok muzycznych. Tworzy, jak również udziela się w wielu muzycznych projektach, jak choćby Acoustic Lee, jest też członkinią kapeli Hot Lips. Muzyka jest jej największą pasją.

Rezerwacji stolika możemy dokonać pod numerem 602 519 000

Więcej informacji:
Piosenka jest Kobietą

Serdecznie zapraszamy!
28 sierpnia 2020 r.
Restauracja Oregano and Wine

Posted in Bez kategorii.