Bankiet u Sanah

Podziel się

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją. Muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami.

Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych przebojów, wśród których znajdują się: „Melodia”, „No sory”, „Ale jazz!”, „ten Stan” czy „kolońska i szlugi”.

Sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Po wyprzedanej trasie Uczta zapowiada wyjątkowy muzyczny „Bankiet u Sanah Tour”! Na scenie wraz z chórem i orkiestrą zobaczymy ją w nowej odsłonie.

Pół roku temu sanah gościła Polskę na swojej Uczcie. Obfitość i wyjątkowość tych wydarzeń zaprocentowała niezaspokojonym głodem artystki i jej gości. Nie trzeba było więc czekać długo na euforyczną decyzję. Pora na poprawiny, a dokładniej BANKIET u sanah. Jak to bywa na poprawinach nogi zmęczone są od tańca, więc tym razem impreza będzie zasiadana. Nie zabraknie wytrawnej 50 osobowej Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz wykwintnego 30 osobowego chóru Silesian Chamber Choir Ad Libitum.

Za sale na BANKIETY posłużą nam cudowne dźwiękowo i wizualnie miejscówki w Polsce. Jak na BANKIET przystało nie zabraknie niezapowiedzianych utworów. Dress code – a jakże! Obcasy, fraki, dywan z róż. Będzie bal!

Kiedy: 14 /15 listopad 2022
Gdzie: Sala Ziemi