IMPACT'23 w Poznaniu

Podziel się

W dniach 10 i 11 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się Konferencja IMPACT'23 - najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w regionie. W Poznań Congress Center spotkali się topowi managerowie, decydenci, wybitni naukowcy oraz mówcy w tym Natalie Portman i Nassim Nicholas Taleb.

Przez dwa dni - 10 i 11 maja - ponad 500 wyjątkowych gości z Polski i całego świata dzieliło się swoimi wnioskami w ramach 21 obszarów tematycznych, na ośmiu scenach.

Na scenie Sali Ziemi wystąpił jeden z najbardziej rozpoznawalnych i poczytnych ekonomistów na świecie Nassim Nicholas Taleb. W gronie najważniejszych mówców Impact’23 znalazła się także wybitna aktorka, laureatka Oscara i Złotego Globu za pierwszoplanową rolę w filmie "Czarny łabędź" Natalie Portman. 

Impact '23 to nie tylko przestrzeń do rozmów i dyskusji branżowych mających realny wpływ na przyszłość. To także miejsce, w którym biznes spotyka się z nauką, nowoczesnymi technologiami i administracją publiczną. W wydarzeniu wezmą udział najwyżsi rangą przedstawiciele z firm takich jak: Google, Mastercard, Allegro, BNP Paribas, a także uznani naukowcy i dziennikarze z największych polskich redakcji.

Już po raz kolejny Poznań stał się miejscem spotkań, wymiany myśli, inspiracji biznesowych czy społecznych. Bardzo nas to cieszy i czekamy na kolejną edycję, która odbędzie się 15-16 maja 2024.