Koncert Walentynkowy „Tre Voci Con Amore” 12.02.2023 Sala Ziemi

24.01.2023 10:43:30

Podziel się

Zapraszamy na wyjątkowy koncert walentynkowy już 12 lutego 2023 w Sali Ziemi!

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy, a zarazem artyści nowej generacji.

Przepełnieni są miłością do ludzi i świata, w którym przede wszystkim króluje muzyka. Na nowo odkrywają oni piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru.

To pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń.

Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Tym razem artyści wystąpią na scenie w Sali Ziemi w wyjątkowym Koncercie Walentynkowym z repertuarem pełnym piosenek o miłości i namiętności. Zabierz ukochaną osobę na koncert i wspólnie dajcie się porwać dźwiękom muzyki filmowej, ponadczasowych hitów w zaskakującej aranżacji takich wielkich przebojów jak: „Hallelujah”, „Besame Mucho” czy „I Don’t Want To Miss A Thing”.

BILETY