SZKŁO KONTAKTOWE LIVE & TOUCH Teatru 6.Piętro 14.06.2022

Teatralna wersja „Szkła kontaktowego”🧐, programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina❗

„Szkło kontaktowe live&touch” – taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24.

Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów.

Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów.

Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach video najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 17 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego.

Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia.

Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami.

To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark z pewnością pozyska rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony.

💥Obsada (zmienna):

Tomasz Sianecki / Wojciech Zimiński / Marek Przybylik /Henryk Sawka / Tomasz Jachimek / Wojciech Fiedorczuk oraz goście specjalni 😎

Reżyseria:
Eugeniusz Korin

🗓 14 czerwca 2022
⏰ 18:00 i 20:30
📍 Sala Ziemi, Poznań

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Bilety: https://bit.ly/3rLPLTQ

Posted in Bez kategorii.