JUSTYNA STECZKOWSKA – 25 LAT

Kiedy:
3 październik [email protected]:00
2021-10-03T19:00:00+02:00
2021-10-03T19:15:00+02:00
Gdzie:
Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Szamanka polskiej sceny muzycznej – Justyna Steczkowska wyrusza w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. 25 zaproszonych gości oraz 11 koncertów.
Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Do trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym mieście z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.
„To będzie spektakularne show nie tylko z jej zespołem, ale też z orkiestrą Royal Symphony Orchestra i tancerzami. W 25 miastach będzie można usłyszeć fragmenty prawie wszystkich płyt wydanych przez Justynę Steczkowską oraz piosenek z najnowszej płyty, której wydanie zapowiadane jest na 2021 rok” mówi Łukasz Wojtanowski – producent trasy koncertowej.
Jak mówi sama artystka: „Będzie szałowo we wszystkich tanecznych utworach, będzie ostro i rockowo podczas „Grawitacji”, „Tatuuj mnie” czy „Wrogu mój”. Będzie wzruszająco podczas piosenki „Wracam do domu”, medytacyjnie z „Marią Magdaleną”, szalenie i kolorowo na cygańskim weselu oraz tajemniczo i wzniośle podczas wykonywania utworów z „Alkimji” i „Animy”. Będę w wielu muzycznych odsłonach, które tworzyłam dla Was podczas 25 lat muzycznej drogi. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić, razem tańczyć i płakać, wspominając nasze najpiękniejsze muzyczne chwile, które przeżywaliśmy razem. Zapraszam Was z całego serca”
Posted in .