Tour Salon

Kiedy:
14 Luty 2020 – 16 Luty 2020 całodniowy
2020-02-14T00:00:00+01:00
2020-02-17T00:00:00+01:00
Gdzie:
Poznań Congress Center
Kontakt:
Tour Salon @ Poznań Congress Center

O targach TOUR SALON

TOUR SALON jest miejscem prezentacji ofert z kraju i zagranicy: regionów, biur podróży, touroperatorów, uzdrowisk, SPA, hoteli, przewoźników, ubezpieczycieli czy wydawnictw. [ zobacz zakres tematyczny targów ]

Ekspozycja targów ma nadawać kierunek podróżom targowych gości, w szczególności zachęcać do eksplorowania ciekawych miejsc w naszym kraju. Do grona wystawców zapraszamy także firmy, dzięki którym będzie można poznać trendy w zakresie sprzętu turystycznego czy odzieży outdoorowej.

ODKRYJ SMAK PRZYGODY

Przyszłoroczne edycja targów TOUR SALON odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”. Jest ono kwintesencją planów związanych z wydarzeniem. TOUR SALON ma inspirować. Dlatego, jak podkreślają organizatorzy, w 2020 roku nie zabraknie spotkań ze znanymi podróżnikami, którzy zabiorą targowych gości swoimi barwnymi opowieściami w niesamowite miejsca. Słowo „smak” jest w tym wszystkim nieprzypadkowe.

Chcemy w ten sposób zaakcentować, że szczególną uwagę podczas targów poświęcimy turystyce kulinarnej. Coraz więcej turystów decyduje o celu podróży na podstawie oferowanych przez region doświadczeń smakowych. Chcemy wraz z regionami zachęcić do tego stylu eksplorowania Polski oraz zagranicznych regionów. O podróżach kulinarnych i efektywnym wykorzystaniu tego trendu chcemy rozmawiać z ekspertami, a także z zaproszonymi podróżnikami. Wiele miast ma swoich ambasadorów w postaci blogerów. Mamy nadzieję, że ich też uda się zaprosić do współpracy.  – informuje Filip Bittner.

14-16.02.2020

Poznań Congress Center

Posted in .